Közgazdaság, bank, biztosítás

Álláslehetőség tanácsadó munkakörben Százhalombatta és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Százhalombatta és környéke
2018. 08. 29. 12:48

Multinacionális pénzügyi vállalat bővíteni szeretné csapatát.

Stabil hazai és nemzetközi háttér. Színvonalas képzések, izgalmas feladatok és jó hangulat jellemzi cégünket.

Mit kínálunk?

  • rugalmas időbeosztás
  • gyakorlatorientált képzési rendszer
  • innovatív technikai eszközök
  • mentori támogatás
  • hivatás indító kezdő támogatás
  • karrier lehetőség

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség, a diploma előnyt jelent
  • üzleti megjelenés
  • szorgalom, elhivatottság
  • elkötelezett érdeklődés a pénzügyi területe iránt

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a hetei.borbala@gmail.com e-mail címre.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése