Százhalombattai Sportközpontba keresünk recepciós munkatársat

Százhalombattai Sportközpontba keresünk teljes munkaidős recepcióst! (a sportközpont hétvégén is nyitva tart!)

Önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük!

Érdeklődni a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon lehet!

Feladatok

  • vendégek fogadása, regisztrációjuk, az általuk kívánt sportolási lehetőséghez hozzásegíteni őket, pénzkezelés, pénztárgép, számítógép kezelés, a sportközpont büféjéből kiszolgálás (pl, kávéfőzés), telefonok, emailek kezelése, takarító munkájának segítése, stb.

Elvárások

  • alapfokú számítógépes ismeretek (word, excell)
  • középfokú végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • vendéglátós tapasztalat

Előnyök

  • korábban hasonló munkakörben végzett munkavégzés előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Kellemes környezetben végezhető munka.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott