Adminisztráció, irodai munka

Azonnali kezdéssel tapasztalt telesales kollégát keresünk Százhalombattán

Munkavégzés helye: Százhalombatta
Fizetés: Bruttó 200000 - 400000 / hónap
2020. 10. 27. 12:29

Környezetbarát piacvezető nemzetközi cég, amely innovatív, minőségi és egyben egyedi igényeket is kielégítő költséghatékony technológiák széles választékát kínálja ügyfeleinek az alkatrészek tisztításában, az ipari veszélyes és vegyi hulladékok begyűjtésében.

A cég folyamatosan bővíti országos szinten ügyfélkörét, így az értékesítő csapat támogatásához telesales munkatársat keresnek.

Feladatok:

Ezekben a feladatokban számítunk rád:

  • Adott adatbázis segítségével új, lehetséges ügyfelek érdeklődésének felkeltése a cég szolgáltatása iránt,
  • Hideghívások indítása,
  • Telefonos kapcsolatfelvétel potenciális ügyfelekkel,
  • Ismertetni a cég szolgáltatásait,
  • Időpontot egyeztetés az értékesítésben dolgozó sales kollégák számára,
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat telesales-es, értékesítési munkakörben,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Ügyfélközpontú a hozzáállás,
  • Határozott, magabiztos telefonos fellépés.

Előnyök:

  • Műszaki végzettség, műszaki affinitás vagy műszaki termék/szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalat.
  • Alap angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • 08:00-16:30-ig tartó munkaidő,
  • 1-2 nap iroda, majd a hét többi napján home office/otthoni munkavégzésre is van lehetőség,
  • Alapbér+ több csatornás jutalék.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése