Azonnali kezdéssel tapasztalt telesales kollégát keresünk Százhalombattán

FP Invest Trade Kft.
Százhalombatta
Bruttó 200 000 Ft - 400 000 Ft / hónap
2020. 10. 27.

Környezetbarát piacvezető nemzetközi cég, amely innovatív, minőségi és egyben egyedi igényeket is kielégítő költséghatékony technológiák széles választékát kínálja ügyfeleinek az alkatrészek tisztításában, az ipari veszélyes és vegyi hulladékok begyűjtésében.

A cég folyamatosan bővíti országos szinten ügyfélkörét, így az értékesítő csapat támogatásához telesales munkatársat keresnek.

Feladatok

Ezekben a feladatokban számítunk rád:

  • Adott adatbázis segítségével új, lehetséges ügyfelek érdeklődésének felkeltése a cég szolgáltatása iránt,
  • Hideghívások indítása,
  • Telefonos kapcsolatfelvétel potenciális ügyfelekkel,
  • Ismertetni a cég szolgáltatásait,
  • Időpontot egyeztetés az értékesítésben dolgozó sales kollégák számára,
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel.

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat telesales-es, értékesítési munkakörben,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Ügyfélközpontú a hozzáállás,
  • Határozott, magabiztos telefonos fellépés.

Előnyök

  • Műszaki végzettség, műszaki affinitás vagy műszaki termék/szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalat.
  • Alap angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • 08:00-16:30-ig tartó munkaidő,
  • 1-2 nap iroda, majd a hét többi napján home office/otthoni munkavégzésre is van lehetőség,
  • Alapbér+ több csatornás jutalék.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!