Százhalombattai telephelyre gépi karbantartót keresünk

Az Illés Holding Zrt. százhalombattai telephelye az egyik legjelentősebb hazai logisztikai cégcsoport részeként ömlesztett termék vasúti kocsiból közúti járműbe történő átfejtését végzi.

Feladatok

  • felelős a munkakörét érintő adminisztrációs feladatok ellátásáért, megfeleléséért.
  • elvégzi az anyagbeszerzéssel kapcsolatos ügyintézést
  • gondoskodik a raktárak rendjéről és napi rendelkezésre állásáról
  • figyelemmel követi a raktárkészlet számítógépes nyilvántartását, kezelését
  • elvégzi az intézmény pneomatikus és mechanikai gépeinek, berendezéseinek, karbantartását, javítását ( pl. kompresszor karbantartás, kiszolgáló szerkezetek karbantartása )
  • közreműködik a telephely technikai fenntartásával és kifogástalan állapotával összefüggő feladatok teljesítésében,
  • javaslatot tesz a technikai eszköz beszerzésekre, selejtezésekre,
  • együttműködési kötelezettsége van a telephelyvezetőjével és a telephely szakembereivel,
  • telephelyen felmerülő egyéb feladatok ( fűnyírás stb. )

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • 1 - 2 év karbantartói tapasztalat
  • műszaki beállítottság
  • alapszintű informatikai tudás (Word és Excel)
  • rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány ( a munkavégzés helye nem közelíthető meg tömegközlekedési eszközzel - Százhalombatta külterülete)

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú, megbízható munkalehetőség
  • jó hangulatú, dinamikus háttércsapat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!