Minősített CO hegesztőket keresünk százhalombattai munkavégzésre

OT Industries Zrt.
Százhalombatta
Bruttó 380 000 Ft / hónap
2020. 01. 17.

Minősített CO Hegesztőket keresünk Százhalombattai munkavégzésre az OT Industrieshoz!

A cégről: Az OT INDUSTRIES - korábban OLAJTERV Csoport - komplex ipari megoldásokat nyújtó, MOL tulajdonú, több mint 41 éves vállalatcsoport. Több mint 70 éves tapasztalatunkkal meghatározó szereplői vagyunk a hazai és a közép-kelet-európai olaj- és gáziparnak, vegyiparnak, valamint az energetika szektornak.  Jelenleg az OT INDUSTRIES – KVV Zrt. számára keresünk Hegesztő munkatársakat.

Munkaidő:

  • Teljes munkaidős főállás - Dekádos munkarend

Feladatok

  • Acélszerkezetek, idomok, csővezetékek hegesztése.
  • Műszaki és minőségi elvárások betartása.
  • A használatba adott gép és ehhez kapcsolódó munkaeszközök szakszerű üzemeltetése, kezelése, a napi karbantartásuk elvégzése, a terv szerinti, illetve a szükségessé váló javításuk szabály szerinti jelzése.

Elvárások

  • Hegesztő szakmunkás végzettség,
  • 18. életévét betöltött személy legyen,
  • 135-ös hegesztő minősítés és/vagy
  • 141/111 (AWI/ Bevont elektródás kézi ívhegesztés, bázikus elektródával) eljárásról érvényes minősítés (ha lejárt, akkor a lejárati dátum ne legyen régebbi 6 hónapnál),
  • Legalább egy év hegesztői pozícióban eltöltött szakmai tapasztalat
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Pontosság
  • Önállóság

Előnyök

  • Tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány megléte,
  • EWS végzettség

Amit kínálunk

  • Teljesen bejelentett munkabér
  • Igény esetén szállás biztosítása
  • Fejlődési lehetőség
  • Fizetett szabadság
  • Versenyképes béren kívüli juttatási csomag: Évi bruttó 500.000 Ft
  • Széleskörű jóléti juttatások úgymint:
  • iskolakezdési támogatás; útiköltség térítés; biztosítások; különleges élethelyzetekben, pl. gyermek születésekor, házasságkötéskor stb.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)