Raktáros - szervizes munkatársat keresünk százhalombattai munkavégzéssel

Raktáros - Szervizes munkatársat  keresünk százhalombattai munkavégzéssel.

A munkaidő normál rendben munkanapokon napi 8 óra, mely a napi feladatok függvényében rugalmasan változhat.

A munka jellege miatt ideálisan elsősorban százhalombattai, vagy környékbeli jelöltek pályázatát tudjuk figyelembe venni.

Feladatok

  • Szervizes kollégák kiszolgálása a cég telephelyén
  • Alkatrészmosó berendezések kisebb karbantartása/javítása
  • Telephelyen levő tisztítószerek kimérése, hordók mozgatása
  • Kézi és gépi anyagmozgatás, egyéb raktári feladatok
  • Heti 2-3 napon folyadékcserés szervizek elvégzése. Ez könnyű fizikai munkát jelent, mely az ügyfeleknél levő berendezéseinkhez a tiszta folyadék szállítását, feltöltését, a gép karbantartását, kisebb helyszíni javítását, valamint a gépben keletkezett használt folyadék elszállítását jelenti a cég 3,5 tonnás kisteherautójával
  • Értékesítő kollégák munkájának támogatása új gépek telepítésével, visszaszállításával
  • Szállításokhoz, raktárkezeléshez tartozó dokumentációk töltése

Elvárások

  • Nyitottság új feladatok elsajátítása iránt, jó kapcsolatteremtő képesség, csapatszellem
  • Precíz, megbízható személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Targonca jogosítvány
  •  Felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Stabil multinacionális környezet, hosszútávú munkalehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges oktatások és eszközök biztosítása
  • Műszaki, szakmai támogató háttér

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!