Fizikai, segéd, betanított munka

Vegyianyagkezelő -fejtő munkatársat keresünk Budapest és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest XXII.
Fizetés: Bruttó 380000 - 400000 / hónap
2020. 01. 17. 11:57

Jelentős nemzetközi hátterű vegyipari disztribúció XXII. kerületi munkahelyre keres kollegát

Vegyianyag kezelő - Fejtő munkatárs

pozícióra.

Feladatok:

  • Vegyianyag fejtés
  • Beérkező vegyianyagok tartálykocsiból és vagonokból való lefejtése
  • A gyártáshoz szükséges gépek, berendezések működőképességének, tisztaságának biztosítása
  • A gyártáshoz kapcsolódó dokumentációk kitöltése az előírásoknak megfelelően
  • Anyagmozgatás géppel és kézzel
  • Árucímkézéssel kapcsolatos teendő ellátása
  • Leltározás
  • Raktárba érkező áru kezelése
  • Vegyi anyagok kiszerelése és hígítása

Elvárások:

  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • Targoncavezetői tapasztalat
  • Raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Precizitás, megbízhatóság,

Előnyök:

  • Vegyi anyagok ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Teljes munkaidős bejelentett munkaviszonyban történő foglalkoztatás;
  • A vidékieknek bérlettámogatás vagy üzemanyag-támogatás
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése