Raktáros munkatársnak álláslehetőség Budapest és környékén

Donauchem Vegyianyag Kereskedelmi Kft.
Budapest XXII. kerület
Bruttó 380 000 Ft - 400 000 Ft / hónap
2020. 01. 15.

Jelentős nemzetközi hátterű vegyipari disztribúció XXII. kerületi munkahelyre

keres kollegát

Raktáros

pozícióra.

Feladatok

  • vegyianyag raktározásával kapcsolatos feladatok (kezelés, tárolás, kiszállítás)
  • beérkező vegyianyagok átvétele, komissiózása
  • göngyöleg átvétele
  • kiszállításra előkészített vegyianyagok kiadása
  • árucímkézéssel kapcsolatos teendő ellátása
  • kapcsolódó dokumentációk kitöltése az előírásoknak megfelelően
  • a telephely folyamatos rendben tartása
  • leltározás
  • a gyártáshoz szükséges gépek, berendezések működőképességének, tisztaságának biztosítása
  • anyagmozgatás géppel és kézzel

Elvárások

  • raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat
  • érvényes targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat
  • precizitás, megbízhatóság

Előnyök

  • vegyi anyagok ismerete

Amit kínálunk

  • stabil munkahely
  • versenyképes fizetés
  • teljes munkaidő
  • vidékieknek bérlet- vagy üzemanyag-támogatás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!