Munkalehetőség telephelykarbantartónak Százhalombattán

West Bridge Kft.
Százhalombatta
Nettó 200 000 Ft - 300 000 Ft / hónap
2020. 08. 11.

Ha szeretnél részt venni az egyik legjelentősebb hazai logisztikai vállalat munkájában és szívesen csatlakoznál egy dinamikusan fejlődő csapathoz, itt a lehetőség, hogy kipróbáld, mire vagy képes!

Amennyiben szeretnél egy profi csapathoz tartozni, pályázd meg nyitott pozícióinkat!

Feladatok

  • az érdi és a százhalombattai telephely és irodaépület apróbb karbantartásási feladatainak ellátása
  • felújítással megbízott kivitelezők munkafolyamatainak ellenőrzése
  • a munkájához kapcsolódó eszközök javítása, karbantartása, leltározása
  • telephelyekkel kapcsolatos kisebb projektekben való aktív részvétel
  • telephely környezetének a tisztántartása, gondozása ( fűnyírás, szemétszedés stb. )

Elvárások

  • középfokú, szakirányú végzettség
  • műszaki beállítottság és felkészültség
  • kommunikációs készség
  • problémamegoldó és szervezőkészség
  • megbízhatóság
  • pontosság, precizitás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • járműipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • jó hangulatú, dinamikus csapat
  • stabil vállalati háttér
  • továbbképzési lehetőségek

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!