Fizikai, segéd, betanított munka

Villanyszerelő segédmunkás munkakörbe keresünk munkavállalókat Százhalombatta és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Százhalombatta és környéke
Fizetés: Nettó 190000 - 250000 / hónap
2019. 02. 28. 16:13

Az Edvin Electric Kft. szeretettel vár minden pályakezdő fiatalt, illetve azon diákokat, akik szeretnének tanulmányaik alatt dolgozni villanyszerelő segédmunkás munkakörökbe. (végzettség nem elvárás)

Munkavégzés helye:

Százhalombatta

Érdeklődni: +36 30 554 7699

Feladatok:

  •  ipari területek, műhelyi munkálatok, lakossági villanyszerelés
  • fényforrások telepítése, szerelése
  • nyomvonalak kiépítése: horonymarás, vésés, kábeltálcaépítés, védőcsövezés, dobozolás
  • vezetékek, kábelek fektetése
  • szerelvényezés
  • kapcsolószekrények gyártása, telepítése, beüzemelése
  • villamos gépek, műszerek bekötése

Elvárások:

  • rugalmasság, csapatmunka
  • lelkiismeretes és hatékony munkavégzés

Előnyök:

  • villanyszerelői végzettség vagy villanyszerelői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hivatalos, bejelentett munka
  • versenyképes fizetés
  • hosszútávú munka
  • munkába jutás biztosítása és egyéb juttatások
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése