Mozdonyvezető munkatársat keresünk Százhalombattán

Az Illés Holding Zrt. tulajdonát képező diesel mozdonyok vezetés saját célú vasúti pályahálózaton.

Beállítja a lefejtő vágány(ok)ra a vasúti kocsikat, az átadó- átvevő vágányra összeállítja az üres szerelvényeket.

Feladatok

  • Átveszi a járművet és felkészül a napi tolatási feladatokra.
  • Átvizsgálja a vontatójárművet a mozdonyon végzett javítások után.
  • Szertárból kivételezi az előírt mennyiségű kenőanyagokat és segédanyagokat.
  • Ellenőrzi, kiegészíti, utántölti a vontatójármű üzemanyag és kenőanyagait.
  • Kezeli az éberségi vonatbefolyásoló berendezéseket.
  • Állásidőben ápolja, tisztítja a mozdonyt, ellenőrzi a tengelyágyakat és csapágyakat, azok hőmérsékletét.
  • Átvizsgálja (hosszabb állásidőben) a hajtási rendszert és a járműszerkezetet.
  • Elhárítja az üzem közben jelentkező kisebb rendellenességeket.
  • Figyeli a tolatásvezető jelzéseit.
  • Vezeti és leadja a forgalmi okmányokat
  • Tájékoztatja a váltótársakat a járműről és a forgalmi eseményekről.
  • Betartja a forgalmi utasításokat.
  • Leállítja a szerelvényt, ha műszaki vagy forgalmi okok ezt megkövetelik.

Elvárások

  • szakiskolai végzettség (szakmunkásképző)
  • mozdonyvezetői vizsga
  • munkavédelmi vizsga

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!