Szakmunka

Lakatos műszakvezetőt keres százhalombattai telephelyére a Kamion Fényező Kft.

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Százhalombatta
2018. 08. 14. 15:26

Autóbuszok és haszonjárművek teljeskörű javításával, felújításával foglalkozó, több telephelyen működő vállalkozás keres százhalombattai telephelyére autóbuszok és haszonjárművek javításában jártas lakatos műszakvezetőt.

Feladatok:

  • Karosszéria és felépítmény lakatos és fényező szakmunkások napi feladatainak koordinálása, irányítása
  • Lakatos és fényező szakmunkások feladatainak beosztása a kiadott munkák mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Lakatos és fényező munkákhoz felhasznált alkatrészek és anyagok valamint az időnormák betartásának ellenőrzése
  • Műhely statisztikai feladatok ellátása
  • Lakatos és fényező alkatrész és anyag igények kezelése
  • Árajánlatok elkészítése ügyfelek részére
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Elvégezett munkák minőségi ellenőrzése, átvétele
  • Szakember állomány képzésének megszervezése
  • Minőségbiztosítási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett 3 év vezetői tapasztalat
  • Haszonjármű és autóbusz karosszéria és felépítmény javítási technológiák naprakész ismerete
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Személygépjármű javítási területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Műhely adminisztrációs programok kezelésében szerzett gyakorlat

Juttatások:

  • Versenyképes jövedelem
  • Havi cafetéria
  • Bejárási vagy lakhatási támogatás

Az állással kapcsolatban érdeklődni lehet a 06-20-2921929-es számon.
Önéletrajzokat bérigény megadásával a karrier@kamionfenyezo.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése