Pénzügy, számvitel, kontrolling

Könyvelő végzettségű kollégának munkalehetőség Százhalombattán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Százhalombatta és környéke
2018. 03. 02. 15:58

A TREND-Papír Kft. százhalombattai székhelyére keres könyvelő végzettségű kollégát.

Feladatok
• teljes körű könyvelési- és összetett számviteli feladatok ellátása
• havi, negyedéves és éves zárásokban való közreműködés, egyeztetések
• éves beszámoló készítésében való közreműködés
• bankkivonat könyvelés ellenőrzése
• bejövő számlák számviteli szempontból történő vizsgálata, problémás számlák kezelése
• pénztár könyvelése, ellenőrzése
• tárgyi eszközök kezelése, aktiválás, értékcsökkenés elszámolása, leltárak
• lízingügyletek kezelése
• kapcsolattartás beszállítókkal, vevőkkel
• pénzügyi részleggel való teljes együttműködés

Elvárások
• mérlegképes könyvelő végzettség
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Az állás azonnal betölthető.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az allas@trendeco.hu e-mail címen lehet vagy postai úton a 2440 Százhalombatta, Papírgyártó utca 1. alatti címen.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése