Szakmunka

Laboráns állás Százhalombattán folyamatos műszakban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Százhalombatta
Fizetés: Bruttó 280000 - 0 / Hónap
2018. 02. 12. 16:05

A Dunastyr Polisztirolgyártó Zrt. százhalombattai munkahelyre, folyamatos műszakba Laboráns munkatársat keres.
Bruttó havi bér 280.000 ft-tól, plusz műszakpótlék, 13. havi, bruttó éves 400.000 ft kafetéria, nyugdíjpénztári befizetés

Főbb feladatok:
Alapanyagok és a késztermékek minősítő vizsgálatainak valamint az üzemvitelhez kapcsolódó laboratóriumi vizsgálatoknak az elvégzése, adatainak feldolgozása számítógépes adatnyilvántartó rendszerben.
Laboratóriumi mérőberendezések és műanyagfeldolgozó gépek kezelése.
Termékek minősítése, kapcsolattartás az üzemi szervezet munkatársaival.

Elvárások:

  • vegyésztechnikus végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • műanyagfeldolgozó gépek (fröccsöntőgép, extruder, stb.) kezelésének ismerete
    előny.

Jelentkezni önéletrajzzal: hroi.VIHU@versalis.eni.com e-mail címen.