Építőipar, építészet

Álláslehetőség építésvezető/projektvezető pozícióban Százhalombattán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Százhalombatta és környéke
2017. 06. 29. 11:44

Építésvezető/ projektvezető munkakörbe kollégát keresünk.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • magas és mélyépítészeti projektek tervezése, irányítása és dokumentálása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • 3-5 év tapasztalat ipari környezetben, magas és mélyépítészet területén,
  • műszaki vezető végzettség elvárás, építőmérnöki végzettség előny,
  • olyan jó munkabírású, gyors döntések meghozatalára alkalmas és terhelhető személy jelentkezését várjuk, aki a határidők betartása érdekében időszakosan a túlóráktól sem riad vissza,
  • jogosítvány alapkövetelmény
  • előnyt jelent autoCAD, TERC programok felhasználó szintű ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • rugalmas munkavégzés
  • versenyképes fizetés + juttatási csomag,
  • nyereséghez kötött ösztönző teljesítménybér

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE:

  • Építőipar
  • Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Százhalombatta

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Elérhetőség:

  • titkarsag@kemenceepito.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése