Azonnali kezdéssel keresünk csomagoló, címkéző kollégákat Százhalombattára

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Százhalombatta
2016. 09. 28. 15:57

Azonnali kezdéssel keresünk csomagoló, címkéző kollégákat Százhalombattára, 3 műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • termékek csomagolása és címkézése
  • árú kiszállításra történő előkészítése: fóliázás

Elvárások:

  • érvényes egészségügyi kis könyv, tüdőszűrő (megszerzésében segítünk)
  • önálló, precíz munkavégzés (a betanítás után)
  • terhelhetőség,
  • 3 műszak vállalása
  • tapasztalat előny, de nem feltétel – Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahely
  • ingyenes céges buszjáratok

Jelentkezni a jelentkezes@mediatorpolleo.com e-mailcímen lehet, vagy munkanapokon 9-17 között a 06 20 954 9107-es telefonszámon.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése